Wirtualny alkomat - czy wiesz co potrafi?

Wirtualny alkomat – czy wiesz co potrafi?

Polecane portale Prasówki

Pomiar poziomu promili w organizmie za pomocą telefonu? Czemu nie! Wirtualny alkomat to narzędzie, które ułatwi Ci życie – zwłaszcza po imprezie. Niby fajnie, ale masz wątpliwości? Odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania znajdziesz w tym artykule.

 

Wyjaśnimy Ci krok po kroku czym jest wirtualny alkomat, jak działa, jak go używać i kiedy może się przydać. To co, zaczynamy!

Kalkulator promili – co to właściwie jest?

Kalkulator promili to aplikacja internetowa, za pomocą której możesz oszacować poziom promili znajdujący się w Twoim organizmie. Kalkulator promili różni się od certyfikowanych alkomatów sposobem badania. W tym przypadku brak jest kontaktu fizycznego z badaną osobą. Pomiar dokonywany jest za pomocą obliczeń.

 

Za szacowanie wyników odpowiada szereg algorytmów, czyli wzorów matematycznych. Aby kalkulator promili działał prawidłowo niezbędne są mu takie dane jak:

  • waga,
  • wzrost,
  • dane dotyczące trunku (rodzaj, ilość, godzina spożycia, zawartość procentowa czystego alkoholu).

 

Oprócz tego możesz uzupełnić dane o informacje dodatkowe, między innymi takie jak płeć, wiek czy miejsce spożywania alkoholu.

 

Jak używać kalkulatora promili? Wystarczy, że wprowadzisz podstawowe informacje, a kalkulator promili w kilka chwil oszacuje wynik. Dzięki temu poznasz przybliżony poziom promili znajdujący się w Twoim organizmie, a także orientacyjną godzinę wytrzeźwienia.

 

Kalkulatora promili możesz używać gdziekolwiek jesteś. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu – telefon, tablet, laptop.

 

O czym pamiętać używając kalkulatora promili? Przede wszystkim o tym, że nie jest to certyfikowany alkomat, a wyniki nie mogą zostać uznane za stuprocentowo pewne. Wyniki mogą posłużyć jedynie do wstępnej oceny swojego stanu.

Wirtualny alkomat – zabłyśnij wśród znajomych

Wirtualny alkomat sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu. Wirtualny alkomat możesz zabrać także na imprezę. Będzie to świetny gadżet, dzięki któremu porównasz swoje wyniki ze znajomymi.

 

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości. Czas, abyś sam sprawdził co potrafi wirtualny alkomat. https://kalkulatorpromili.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments