Skup samochodów

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeśli posiadasz pojazd i potrzebujesz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacje jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na moment bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci znane zasady i gwarancję uczciwości. Nie ufamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego posiadać, oczywiście jak do tej chwili. Możesz dostać pożyczkę na dowlony plan oraz bez miejsca jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej ról i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę wymagasz być dobrym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na krajowej stronie internetowej, wchodząc w nim kwotę pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik przygotowany przez swój system, jaki jest do Twojej możliwości na ścianie głównej.

3. Po spełnieniu wszelkich informacji w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w procesie paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwie w strukturze samochodu istniejemy w stopniu pożyczyć Ciż wyższą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz nowych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z bliskim agentem.

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Jakie materiały muszę umieć, aby uzyskać pożyczkę?

Nie domagamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jednego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią zatem : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca umieszcza na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego tematem zastawu. Na siły umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w własnym posiadaniu, i firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a jeszcze odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak uważało toż pomieszczenie do tej chwili. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń pochodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments