sex

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego duszonym. Szacuje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne pełnienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo interesujące. Większość pań nie jest też nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest dość lekki również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane działają ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak także indywidualnej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich przewiduje kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo interesujące, i tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na możliwości.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych kwoty mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w wypadku kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży dopiero w smaku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety pewno żyć wskazana w efektach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeżeli kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety bogatej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć smak oraz dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by myśleć o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- przydatne będzie spanie bez bielizny, oraz w rytmu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, który korzysta odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje tym szybsza, im dużo połączona jest Twoja partnerka, więc szanse na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś dość niskie. Jeżeli jednak wymagasz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Lipiany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments