plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Międzyzdroje gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Stargard gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest współczesny Wrocław. W centrum tym bada do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje osoby te są zazwyczaj lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w stosunku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w ziemię Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem samej również tej jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest poważne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej propozycje Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i trudne śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do innych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w bycie zgodzić się na dolę gdzie ten tenże obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na uprawnienie do odtwarzania pracy w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wysyłany w kinach powód tenże potrzebuje być spełniony. W ostatnim terenie nie jest żadnych negocjacji. Film musi być przeznaczony dla nich na wyłączność przez określony czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z perspektywie odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc trend – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych stoi się coraz bardziej powszechne. Widzą w niniejszym znakomity potencjał. Patryk Vega uważa także, że stanowi zatem podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Stargard gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest wystarczająco inna niż ja i to wszystko co sprawiała do ostatniej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę przeszłość a w tę bohaterkę, tak i trzymam okazję, że wtedy ponadto będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, które są inne niż te, z których stanowię typowa do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Stargard gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w polskich domowych kinach, produkcja ta pokazywana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i również na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten brany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go za spektakl mający w napięciu do jednego końca. Mówią, że stanowi w nim znacznie dynamiczna działalność i ciekawa fabuła. Z innej części znajdziemy i część osób zajmującą opinię na niższy montaż albo też gorszą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Stargard gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zdecydowanie nowy Vega. W niniejszym filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich ostatnich filmów. Nie bierze ponad mieszania gatunków. To stanowi zawsze czysty thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układzie filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego etapu nie są w bycie uzyskać kiedy ta scena się skończy. Istnieje to przedsięwzięcie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Stargard gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments