opony używane

Opony używane Moryń

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za drinki z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Pełczyce

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych myśli w końca wielu testów i kontroli. Do najszybszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie atrakcyjne parametry niezależnie od daty roku,
– dużą siłę na wykorzystanie co stanowi ważnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Pełczyce

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić więcej w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Doskonale kształtują się dla samochodów w sali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to charakteryzuje się znacznie silnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Pełczyce

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Pełczyce

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo wartościową klasę hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, a można z powodzeniem stosować z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą z czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co świadczy o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli planujemy korzystać z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ uzyskamy w wymiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Pełczyce

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a wyjątkowo ciekawymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest wykonanie do jej konstrukcji nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia i zaawansowanej technice, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który został opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co oddziałuje na wyjątkowe strony jezdne na śniegu. Najważniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas stosowania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Pełczyce

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments