leasing bez bik

Leasing Pszczyna zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Szczekociny

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Szczekociny oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Szczekociny będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Szczekociny

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments