Jaki kredyt na święta?

Jaki kredyt na święta?

Gospodarka i finanse

Zbliżają się święta a w portfelu pustka? To uczucie jest niewątpliwie znane wielu Polakom.

Jaki kredyt na święta?

Coraz więcej naszych rodaków bierze więc na święta kredyt. I tu pojawia się problem – jaki kredyt wybrać?

Na rynku możemy spotkać się z coraz większą liczbą firm pozabankowych oferujących kredyt bez większych formalności, bez prześwietlania zdolności kredytowej klienta czy nawet bez zaświadczenia o zarobkach. Na pewno takie rozwiązanie ma swoje plusy, szczególnie kiedy potrzebujemy niewielkiej ilości gotówki w jak najkrótszym czasie. Czy jednak takie rozwiązanie jest zawsze bezpieczne? Firmy te oferują bardzo wysokie oprocentowanie, które potrafi wpędzić spłacającego z jednego kredytu w drugi.

Na szczęście coraz więcej banków wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku ułatwiając zaciągnięcie kredytu bez całej masy formalności o oprocentowaniu nawet dwa razy niższym niż to oferowane przez firmy pozabankowe. Szczególnie teraz w czasie przedświątecznym można znaleźć szereg promocji bankowych pomagających uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach.

Jednakże, czy nie da się zorganizować swiąt bez pomocy z zewnątrz? Pamiętajmy, że trwają one tylko kilka dni a żadna bankowa promocja nie będzie korzystniejsza niż zdrowy rozsądek.

Artykuł powstał dzięki portalowi pożyczka na święta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments