Centrum handlowe

Centrum handlowe Kazimierz Dolny

Poradnik Klienta

Centrum handlowe Zwierzyniec KLIF, czyli zakupy premium. Wiele kobiet odwiedzających Gdynię dziwi się, kiedy można urozmaicić nasz czas wolny spędzany w ostatnim pięknym mieście. Satysfakcjonującą formą relaksu mogą być na przykład luksusowe zakupy. Centrum handlowe Zwierzyniec, do którego warto się udać w poszukiwaniu perełek prosto z projektantów to… Klif! Dlaczego właściwie jest odwiedzić dokładnie to miastem handlowe podczas naszego pobytu w Trójmieście?

Centrum handlowe Zwierzyniec

torebki
Reklama

W Trójmieście istnieje dużo ciekawych sprawie do zorganizowania i zobaczenia. Ośrodki kultury, wyjątkowe punkty widokowe oraz lokale o charakterze rozrywkowym mogą ale w jednym czasie przestać nam wystarczać: przecież każdy z nas czasem potrzebuje nowości w środku życia naszego wolnego czasu. W takich chwilach warto sprawić sobie krótką przerwę od zwiedzania i rekreacji – doskonałym planem na urozmaicenie dnia mogą być… zakupy! Centrum handlowe Zwierzyniec, które proponuje nam możliwość zrobienia ekskluzywnych zakupów, to Dom Mody Klif. W efekcie kto z nas nie marzy o chwili wypoczynku w pobliżu eleganckich butików premium i ważnym obiedzie w prawdziwej restauracji?

zobacz również śledzenie paczek

Centrum handlowe Zwierzyniec: Dom Mody Klif

Centrum handlowe Zwierzyniec, w którym odbędziemy ekskluzywne zakupy, to Klif. Dom Mody Klif wybiera się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: około minuty pieszo od stacji Gdynia-Orłowo. Wygodne położenie sprawia, że z łatwością dotrzemy do miastem handlowego z prawie dowolnego zakątka Trójmiasta. Osoby interesujące się komunikacją miejską powinny wyjść na odpoczynku przy al. Zwycięstwa, i na użytkowników samochodów osobowych czekają wolne miejsca parkingowe na dwóch parkingach: zadaszonym i zewnętrznym.

W Bloku Mody Klif znajdziemy ofertę najskuteczniejszych i daleko pożądanych marek odzieżowych, kosmetycznych oraz biżuteryjnych. Zakupy w Klifie to gwarancja dostępu do wyjątkowych produktów wysokiej wartości i obsługi na największym stopniu. Centrum handlowe Zwierzyniec, które warto wpaść w wczesnej kolejności, to rzeczywiście Klif.

Centrum handlowe Zwierzyniec: Klif. Jakie sklepy można tam znaleźć?

Centrum handlowe Zwierzyniec – Klif – to pomieszczenie, w którym znajdziemy szeroki asortyment towarów natomiast usług. Od artykułów spożywczych, poprzez modę, akcesoria, elektronikę i biżuterię, aż po drogerie i akcesorium wnętrz. Szczególnym zainteresowaniem zajmują się butiki znanych projektantów, takie jak na przykład La Mania, Lidia Kalita, Liu Jo, PINKO oraz Stefanel. Oferta Domu Mody Klif istnieje na tyle duża, że każdy że bez kłopotu znaleźć atrakcyjny sklep dla siebie, niezależnie z indywidualnych pragnień. Fani kawiarni bez problemu wypatrzą przytulny kąt do robocie lub na spotkanie towarzyskie przy kubku gorącej kawy, a zwolennicy jedzenia poza domem powinni koniecznie odwiedzić jedną z restauracji w Klifie.

Centrum handlowe Zwierzyniec – Klif – jest szerokie również w tygodniu, kiedy dodatkowo w weekendy. Godziny otwarcia można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej domu mody.

Zobacz również Centrum handlowe Gdynia: KLIF, czyli zakupy premium

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments